В Арабських Еміратах проходить виставка озброєнь

Розпочалася найбільша виставка озброєнь, що два роки проходить в Арабських Еміратах, де традиційно представляють досягнення своїх ВПК усі країни, зацікавленні у розвитку військової промисловості.

Дев`ята виставка оборонних озброєнь "Айдекс-2009" відкрилася в еміратській столиці.

Нинішня експозиція стала рекордною за рядом параметрів. Площа однієї з найбільших у світі виставок озброєнь збільшена цього року майже на 50% і становить 108 тисяч квадратних метрів. Свої технічні новинки продемонструють небувала кількість учасників - 897 компаній з п`яти десятків країн. Вперше в район проведення виставки зайшли - завдяки поглибленню морського каналу - бойові кораблі, оголосив на прес-конференції напередодні відкриття офіційний представник оргкомітету "Айдекс-2009" генерал Обейд аль-Катабі.

За його словами, на виставку, яку відкрив президент ОАЕ шейх Халіфа бен Заїд Аль Нахайян, запрошено 150 офіційних делегацій. Очікується, що її відвідають більше 45 тисяч осіб.

Найбільшими іноземними учасниками експозиції, яка проводиться раз на два роки, є Німеччина, яка показує продукцію 57 фірм, США, представлені 44 компаніями, і Туреччина, що демонструє техніку 39 оборонних підприємств.

Детальніше - на відео ТСН.

Читайте також:

МЗС: Україні ніхто не хоче давати грошей

Експортери нафти втратять 300 млрд. доларів

МВФ знизить прогноз економічного зростання

ВідеоВ ОАЕ відкрилась виставка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: