Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Аргентині люди вийшли на голодний протест: в країні зачинили безкоштовні їдальні

В Аргентині люди вийшли на голодний протест: в країні зачинили безкоштовні їдальні

Третина населення країни живе на межі бідності.

В Аргентині влаштували голодний протест на тлі карантину. На вулиці Буенос-Айреса вийшли кілька сотень мітингарів із вимогою поновити харчування в безкоштовних їдальнях, повідомляють новини "Спецкор" на 2+2.

Дистанції під час протесту люди дотримувалися, мали засоби захисту, а в руках тримали не лише транспаранти, а ще й каструлі як символ голоду.

Із початком пандемії уряд Аргентини запровадив програму безкоштовного харчування в міських їдальнях для вразливих категорій населення. Утім кілька тижнів тому там виявили махінації з виділеними коштами.  Чиновників за це позвільняли, а от їжі досі не видають. І це при тому що третина із 44-мільйонного населення країни й так живе на межі бідності.

Нагадаємо, згідно з прогнозами ЮНІСЕФ, через кризу, викликану коронавірусом, в Україні  понад 6 млн осіб можуть опинитись за межею бідності, зокрема, від економічних наслідків постраждають 1,4 мільйона дітей.

Однак президент Володимир Зеленський критично відреагував на це, бо не вважає зарплату в п'ять тисяч гривень бідністю. Мовляв, ЮНІСЕФ робить прогноз на основі загальноприйнятої статистики, порівнюючи зарплату з іншими країнами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції