В Аргентині немає альтернативи жінкам

У неділю, 28 жовтня, в Аргентині пройдуть президентські вибори. Їхня фаворитка - дружина нинішнього президента країни.

У неділю, 28 жовтня, в Аргентині пройдуть президентські вибори. На вищу державну посаду претендують 14 кандидатів, що представляють весь політичний спектр країни.

За оцінками спостерігачів, основна боротьба розвернеться між дружиною нинішнього президента Аргентини Крістіною Кіршнер, яка є офіційним кандидатом від створеного її чоловіком руху "Фронт за перемогу" та лідером Громадянської коаліції Елісою Карріо (Elisa Carrio).

Третім кандидатом, який може вплинути на результат голосування, називають екс-міністра економіки Роберто Лаванья (Roberto Lavagna), який представляє рух "За передову націю".

Згідно з останніми опитуваннями громадської думки, за Крістіну Кіршнер готові віддати голоси більше 43% виборців, Елісу Карріо - 16,8%, Роберто Лаванья - 13,5%.

Якщо це справді так і буде, то Крістіна Кіршнер забезпечить собі перемогу вже в першому турі президентської гонки.

Закон про вибори в Аргентині передбачає другий тур голосування за умови, якщо двоє претендентів не досягнуть різниці в 10% або жоден із кандидатів не набере 45% голосів виборців.

Одночасно з президентськими виборами в Аргентині пройдуть парламентські й муніципальні вибори, а також вибори губернаторів семи провінціях.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: