Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під будівлею парламенту вночі зібрались як противники абортів, так і їхні прихильники.

Аргентинський парламент провалив голосування щодо легалізації абортів до 14 тижня вагітності.

За відповідний законопроект проголосували лише 38 сенаторів, тоді як 31 висловився проти, передає Reuters.

Під будівлею Конгресу вночі зібрались як противники абортів, так і їхні прихильники. Ті, хто виступають проти легалізації абортів на Батьківщині чинного Папи Римського, одягли сині бандани.

"Що показало це голосування, так це те, що Аргентина, як і раніше, є країною-прихильницею сімейних цінностей", - розповідає активістка проти абортів Вікторія Осуна.

Прихильники ж абортів одягли зелені бандани, та всю ніч танцювали та розводили багаття під Конгресом, а після негативного рішення парламенту розпочали сутички з поліцією.

"Я все ще оптимістично налаштована. Він (закон – ред.) не пройшов сьогодні, але пройде завтра, пройде наступного дня. Це ще не кінець", - заявила Наталія Керол, одна із прихильниць абортів.

Президент країни Маурісіо Макрі зазначив, що хоча й сам виступає проти абортів, однак підпише законопроект, якщо його ухвалить парламент.

Наразі в Аргентині аборти дозволено робити жінкам лише тоді, коли існує серйозна загроза її життю та життю дитини, а також в разі, якщо запліднення відбулось внаслідок зґвалтування.

ВідеоРішення парламенту Аргентини не легалізувати аборти стало причиною сутичок з поліцією

Аргентинський парламент провалив голосування щодо легалізації абортів до 14 тижня вагітності. Під будівлею Конгресу вночі зібрались як противники абортів, так і їхні прихильники. Ті, хто виступають проти легалізації абортів, одягли сині бандани. Прихильники ж абортів одягли зелені бандани та всю ніч танцювали та розводили полум’я під Конгресом, а після негативного рішення парламенту розпочали сутички з поліцією.

Рішення парламенту Аргентини не легалізувати аборти стало причиною сутичок з поліцією

 

Вибір редакції