В Аргентині заарештували організатора "польотів смерті"

Карлоса Галіана підозрюють у причетності до тортур людей, що перебували в найбільш зловісній в'язниці того часу - Школі морської механіки.

Арешт
AFP
Влада Аргентини заарештувала людину, обвинувачену у 600-х випадках порушення прав людини під час правління в країні військової хунти у 1970-х роках.

Карлоса Галіана підозрюють у причетності до тортур людей, що перебували в найбільш зловісній в'язниці того часу - Школі морської механіки.

Карлоса Галіана також підозрюють у тому, що він брав участь в організації так званих "польотів смерті", під час яких з військових літаків скидали в море політичних опонентів режиму.

За роки правління хунти в Аргентині загинули або пропали без вісті близько 30 тисяч людей.

Нагадаємо, в січні Німеччина видала міжнародний ордер на арешт колишнього аргентинського диктатора Хорхе Рафаеля Відели, якого вважають одним з найкривавіших диктаторів того періоду.

А в листопаді минулого року в Буенос-Айресі розпочався судовий процес проти останнього військового диктатора Аргентини Ренальдо Біньоне, що правив країною в 1982-1983 роках. Головним пунктом звинувачення Біньоне є порушення прав людини, допущені на військовій базі Кампо-де-Майо в околицях Буенос-Айреса, на якій у роки військової хунти (1976-1983) розташовувалися секретні в'язниці.

Читайте також:

Латинська Америка підтримала Аргентину в суперечці за фолклендську нафту

Тропічні зливи заблокували міста в Аргентині

Аргентинська влада розшукує людину - супермена

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: