В армії США зростає кількість самогубств

Близько 20% військовослужбовців США, які повернулися із зон бойових дій з Іраку та Афганістану, страждають різного роду психічними розладами.

У 2009 році в армії США різко зросла кількість самогубств у порівнянні з минулим роком.

Як повідомив заступник начальника штабу військ США генерал Пітер Кьяреллі, станом на 16 листопада, 140 солдатів, що знаходяться на дійсній службі, і ще 71 військовослужбовець поза дійсної служби, ймовірно, здійснили самогубство.

При цьому за даними військових США, за весь 2008 рік 140 діючих солдатів покінчили життя самогубством, що стало рекордом за всю історію ведення статистики з 1980 року. У тому ж році самогубства вчинили також 57 солдатів запасу і національної гвардії США.

Починаючи з березня 2009 року, військове керівництво США запровадило безліч програм з метою зменшення числа самогубств - починаючи від створення робочої групи із запобігання самогубств і закінчуючи наданням солдатам вихідних для вивчення проблеми самогубств. Крім того, двічі на рік всі американські солдати проходять психологічне тестування.

За даними дослідження, опублікованого в The Washington Post у липні цього року, близько 20% військовослужбовців США, які повернулися із зон бойових дій з Іраку та Афганістану, страждають різного роду психічними розладами. Серед них значну частку складають особи з так званим посттравматичним синдромом. А серед них, у свою чергу, досить багато людей, схильних до самогубства.

Для порівняння - в 2007 році в збройних силах США було зареєстровано 115 самогубств. У 2006 їх було 108. Сорок три відсотки солдатів, що вчинили суїцид, пішли на цей крок після повернення додому з Іраку і Афганістану.

Читайте також:

В Одеській області застрелився солдат, який стояв у наряді

Російського неонациста, який вбив вагітну єгиптянку, засудили до довічного ув'язнення

Поліція знайшла передсмертну записку загиблого воротаря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: