В армію США почали брати геїв

На вербувальних пунктах гомосексуалістів попереджають, що закон, яким визнано їхнє право йти на військову службу, може змінитися, але в армію беруть.

 Американська армія почала брати на військову службу претендентів, які відкрито визнають, що вони - геї або лесбіянки.

Така заява пролунала після того, як федеральний суддя Вірджинія Філліпс відхилила апеляцію Пентагону і підтвердила ухвалене раніше рішення про те, що принцип "Don't ask, don't tell" ("Не питай, не кажи") є неконституційним.

Як відомо, за цим принципом в армії заборонялося служити гомосексуалістам та лесбіянкам, котрі не приховують свою сексуальну орієнтацію. Якщо ж гомосексуалізм виявлявся, службовця могли звільнити. Президент Барак Обама пообіцяв покінчити з подібною практикою.

Після рішення суду деякі організації, які виступають за права геїв, планували відправити своїх активістів на вербувальні пункти, щоб перевірити, чи дійсно військові почали виконувати постанову суду, і, як і обіцяли, приймають людей, які відкрито заявляють про свою нетрадиційну орієнтацію.

У Міноборони США заявили, що геїв братимуть, але на вербувальних пунктах новобранців попереджатимуть про те, що закон знову може змінитися.

"Якщо людина заявить, що він гей і хоче служити в армії, він буде зарахований, але йому скажуть, що правове положення може змінитися", - заявив представник американської армії.

Нагадаємо, у вересні демократи в сенаті спробували провести подібну реформу через парламент, однак не змогли набрати потрібної кількості голосів.

До 1 грудня Пентагон збирається опублікувати доповідь, в якому буде проаналізовано можливі наслідки вступу на службу відкритих гомосексуалістів.

Деякі чиновники оборонного відомства заявляли, що нововведення потребує серйозних змін в усіх сферах армійського життя: від умов проживання солдатів до страховок і протокольних правил.

Читайте також:

Суд США вимагає не звільняти геїв з армії

У Нью-Йорку відкриють курорт для гомосексуалістів

У США створюють армію безсмертних солдатів-рабів

Іспанська клініка запропонувала "лікування" від гомосексуалізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: