В Атлантиці з дна підняли перше тіло жертви аварії лайнера Air France

На місці виявлення уламків працюють водолази і глибоководні роботи. Раніше з дна океану підняли "чорні ящики", які допоможуть прояснити причини катастрофи.

З аеробуса Air France, якйи розбився два роки тому і уламки якого на початку квітня знайшли в Атлантичному океані, дістали перше тіло загиблого пасажира.

На місці виявлення уламків працюють водолази і глибоководні роботи. Нагадаємо, про початок операції з вилучення на поверхню тіл загиблих було оголошено в ніч на 5 травня.

Раніше з дна океану підняли "чорні ящики", які допоможуть прояснити причини катастрофи.

Як відомо, аеробус А330-200 компанії Air France зник з радарів і, як з'ясувалося пізніше, розбився 1 червня 2009 року. Жертвами катастрофи лайнера, що летів з Ріо-де-Жанейро до Парижа, стали всі 228 чоловік, що знаходилися на борту - в основному громадяни Франції, Бразилії та Німеччині. У перші дні після авіакатастрофи були знайдені і вилучені з води тільки 50 тіл загиблих.

Надалі французька влада провела кілька пошукових операції в районі падіння літака, проте значущих результатів вони не принесли - ні тіл, ні великих уламків літака знайти не вдавалося.

4 квітня 2011 пошукові загони нарешті виявили фрагмент фюзеляжу лайнера, а в ньому - останки пасажирів.

Причини катастрофи повинні прояснитися після аналізу інформації з "чорних скриньок". У числі її можливих версій називалися погані погодні умови, а також технічна несправність літака, зокрема неправильна робота датчиків швидкості.

Читайте також:

Виявлені уламки лайнера Air France, на борту якого загинули понад 200 людей

Суд зобов'язав Air France виплатити 700 тис. дол. родичам загиблих в авіакатастрофі

Жінка отримала листівку від сина, який загинув у катастрофі Air France

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: