В Атлантиці зародився новий тропічний шторм "Ерл"

В Атлантиці з'явився новий тропічний циклон, який вже досяг сили шторму і отримав ім'я "Ерл".

В Атлантиці зародився новий тропічний циклон. Він уже досяг сили шторму і отримав ім'я "Ерл". Як повідомили в Національному центрі зі спостереження за ураганами в Майамі (штат Флорида), швидкість вітру шторму досягає зараз вже 65 км на годину.

Атмосферне явище класифікується як шторм і отримує власне ім'я, якщо швидкість вітру в його епіцентрі досягає 63 км на годину. При швидкості 118 км на годину і більше шторм стає ураганом.

В даний час епіцентр "Ерла" знаходиться приблизно в 830 км на захід від південної частини островів Зеленого Мису. Шторм рухається в західному напрямі зі швидкістю 25,6 км на годину.

Метеорологи не виключають того, що він буде продовжувати набирати силу і вже до найближчої п'ятниці може перерости в ураган першої категорії небезпеки.

Проте вчені висловили думку, що в найближчі п'ять днів "Ерл" не зможе досягти суші і буде представляти загрозу тільки для судноплавства.

"Ерл" є вже п'ятим тропічним штормом, який зародився в Атлантиці в нинішньому сезоні ураганів, який офіційно триває з 1 червня по 30 листопада.

У свою чергу також ураган "Даніел", який бушує в Атлантичному океані, за останні кілька годин змінив напрям і тепер рухається на північний захід у бік Бермудських островів зі швидкістю 27,2 км на годину.

За даними експертів з Національного центру по спостереженню за ураганами, його епіцентр в даний час розташований приблизно в 1095 км на північний схід від північної частини Підвітряних островів.

Сила вітру "Даніела" складає зараз 136 км на годину. Це відповідає першій, найменш небезпечній категорії урагану за п'ятибальною шкалою.

Проте не виключено, що "Даніель" у міру просування до Бермудських островів протягом найближчих 48 годин може знизити швидкість руху й зміцніти до другої категорії небезпеки, вважають фахівці.

Читайте також:

На кордон США та Мексики обрушився ураган "Алекс"

Наближення тропічного урагану "Алекс"

З Арізони до інших штатів почали виїжджати мексиканці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: