В Атлантиці зникло судно з росіянами

Наприкінці липня невідомі напали на судно Arctic Sea з російським екіпажем на борту та обшукали його. З того часу жодних даних про корабель немає.

В Атлантичному океані в районі узбережжя Португалії був втрачений зв'язок з суховантажем Arctic Sea з російським екіпажем на борту.

Судно повинне було прийти в алжирський порт Беджайя 4 серпня, проте інформації про нього не надходило з 28 липня.

"Судно в буквальному розумінні слова зникло - немає зв'язку, немає даних про його місцезнаходження ні у судновласника, ні у родичів, ні у Ллойд (Регістр Ллойд - добровільна асоціація судновласників)", - зазначає видання "Морский бюлетень - Совфрахт".

Судно шукають всі служби, зокрема ВМФ. Військово-морський флот РФ ретельно аналізує ситуацію, пов'язану з судном Arctic Sea, мовиться в повідомленні служби інформації і суспільних зв'язків ВМФ РФ. "Передане відповідне сповіщення на кораблі і судна Військово-морського Флоту (Росії)", - мовиться в документі.

"Зникнути такому судну дуже непросто, воно не може узяти і затонути, не подавши сигнал біди, це просто виключено", - зазначає "Морський бюлетень".

Екіпаж Arctic Sea, що йде під прапором Мальти до Африки з вантажем лісу, за даними на кінець березня, складався з 13 людей.

За даними ЗМІ, 24 липня суховантаж Arctic Sea був зупинений в Балтійському морі невідомими, які обшукали його і через 12 годин відпустили, нічого не взявши. Після цього судно продовжило шлях по наміченому маршруту. За даними фінське радіо YLE, шведська поліція підозрює, що інцидент міг бути пов'язаний з контрабандою наркотиків, і не виключено, що нападаючі в темноті переплутали судна, обшукавши не те, яке збиралися.

7 серпня YLE-радіо повідомляло, що судно, яке, як стверджується, було захоплене в Балтійському морі по дорозі з фінського міста Якобстад до Алжіру, неначе зникло без сліду.

За припущеннями фінської газети Helsingin Sanomat, яка зв'язалася з іспанською портовою владою, суховантаж, імовірно, ще не перетинав Гібралтар - принаймні, капітан Arctic Sea сигналів не подавав.

Читайте також:

Звільнені від піратського полону українці прибули в кенійський порт

Українські митники затримали російську "Святу Анну"

В Океанії затонув пором з 117 людьми на борту

У Тихому океані перевернувся пором: 27 людей зникли безвісти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: