Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії безпрецедентні масові атаки телефонних терористів спричинили паніку у школах

Відповідальність за фейкові мінування взяла пропутінська російська група. 

Нова хвиля шкільного тероризму в Австралії - два десятки шкіл за один ранок залишилися без учнів і уроків. Вже майже тиждень країну тероризують невідомі телефонні жартівники, йдеться у сюжеті ТСН.

Телефонні терористи не дають школам продиху з минулої п'ятниці. Навіть розуміючи, що погрози навряд чи справдяться, залишити дітей в класах після них не можуть. "В школі - бомба, якщо люди не вийдуть звідти - буде багато поранених", - таке повідомлення, записане заздалегідь механічним голосом, зірвало уроки уже в десятках шкіл.

Пригоди у дітей, паніка в батьків. Поліція повідомляє: такі самі дзвінки за останні дні надходили до інших країн: Сполучених Штатів, Великої Британії, Франції, Нідерландів, Японії.

Міжнародний тероризм чи злий жарт - але в Австралії колотнеча за кілька днів сягає безпрецедентних масштабів. Більш як півсотні шкіл по всій країні отримали такі дзвінки за останні дні. Половина з цих шкіл розташовані в передмістях Мельбурна, штат Вікторія.

"Вчора було 17 шкіл. Минулої п'ятниці те ж саме. Це все фальшиві виклики, але вони настільки добре продумані, що на відстеження зловмисників піде чимало часу та роботи", - розповів Джеймс Мерліно, міністр освіти штату Вікторія.

Минулого тижня у соціальних мережах відповідальність за міжнародний телефонний тероризм узяла на себе пропутінська російська група, що називає себе "Евакуаторами". Сьогодні поліції вдається відстежити місце, з якого дзвонили. Це інша школа Мельбурна, елітна школа Носсал для талановитих дітей. Використали їх телефон, зламавши систему, чи насправді друга хвиля шкільної евакуації - справа рук місцевих жартівників, правоохоронці саме з'ясовують.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Відео Телефонні терористи атакують школи в Австралії

Залиште свій коментар

Вибір редакції