В Австралії місця для селфі патрулюватиме поліція

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поштовхом до залучення поліції стали кілька смертельних випадків, що сталися унаслідок гонитви за оригінальним фото.

Популярні серед любителів селфі місця в Австралії патрулюватиме поліція, аби запобігти ситуаціям, коли туристи заради цікавого кадру ризикують здоров'ям або й життям.

Про це інформує АВС.

Навіть запровадження високих штрафів на любителів селфі не дуже впливають. Зокрема, у штаті Новий Південний Вельс його розмір становить 3300 доларів, та охочих сфотографуватися, наприклад, на краю урвища, попри попереджувальні знаки та огорожі, не поменшало.

А поштовхом до залучення поліції стали кілька смертельних випадків, що сталися останнім часом унаслідок гонитви за оригінальним знімком для Instagram.

Фотогалерея Круті фотки й незвична експозиція. У Каліфорнії відкрили Музей селфі (16 фото)

ВідеоНа Львівщині 20-річний хлопець загинув на даху локомотива при спробі зробити селфі

Юнак забрався на потяг, щоб зробити ефектну фотографію на даху локомотива. Його миттєво уразило струмом напругою 30 тисяч вольтів. Юнак помер одразу. Обгоріле тіло діставали залізничники разом з поліцією. Електричний удар був таким сильним, що його почули люди, які живуть неподалік від станції. 

На Львівщині 20-річний хлопець загинув на даху локомотива при спробі зробити селфі

Нагадаємо, що раніше індійські рятувальники заборонили туристам фотографувати себе на пляжах штату Гоа. Причиною стали ситуації, під час яких люди хотіли сфотографуватися в хвилях, падали у воду і тонули. На пляжах будуть встановлені таблички "селфі заборонено». Таблички будуть містити телефони рятувальних служб Гоа і перелік ряду інших заборон, що діють у штаті. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції