В Австралії невідомі морські істоти перетворили ноги юнака на криваве місиво

Хлопцеві довелося лягати в лікарню, щоб зупинити кровотечу.

Австралійського підлітка забрали до лікарні з кровотечею після того, як він скупався. Ноги хлопця невідомі морські істоти перетворили на криваве місиво, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сем вирішив відпочити після того, як грав з друзями у футбол. 16-річний австралієць зайшов у воду охолодити ноги та простояв зо півгодини. Увесь цей час, каже юнак, відчував поколювання, але думав, що то просто від холодної води. "Я вийшов на берег і побачив, що мої ноги вкриті, як я думав, піском. Я просто його струсив і пішов одягатися, але десь за 20 метрів побачив, що у мене кров на ногах", - розповів Сем Кенізей.

ВідеоНевідомі морські істоти перетворили ноги австралійського підлітка на криваве місиво

Закривавлений хлопець прийшов додому і добряче перелякав батьків. Ті спробували надати синові першу допомогу, але зрозуміли, що самотужки зупинити кровотечу не можуть. "Було багато крові, вона продовжувала йти доволі довго, і зараз трохи сочиться. Вона не зупинялася, коли ми її змивали, тож ми вирішили піти до лікарні", - пояснив постраждалий хлопець.

Медики, які надавали Сему допомогу одразу помітили, що ноги хлопця покусані. Утім, відповіді, хто саме травмував підлітка, не змогли дати у двох лікарнях. Після цього батько Сема вирішив сам уполювати нападників і пішов на пляж – уже там чоловік зібрав біля берега крихітних істот, які плавали у воді. На відео, яке зняв чоловік, видно, як морські мешканці охоче ласують шматком м'яса. Щоби зрозуміти, що то за хижаки, батьки Сема звернулися до експертів. "З фото і відео, які ми побачили, вони схожі на тварин, яких ми називаємо амфіподами – це такий тип ракоподібних. Їх у світі десять тисяч видів. Багато з них удень ховаються у піску, і виходять вночі", - розповів морський біолог Ян Хорсфал.

Фотогалерея В Австралії гігантський павук-мисливець завбільшки з обідню тарілку нажахав пару в їхньому будинку (3 фото)

Живуть амфіподи і в українських морях. Серед найвідоміших видів – так звані "морські блохи", яких можна побачити на узбережжі Чорного моря. Вчені припускають, що Сему просто не пощастило опинитися на шляху великої зграї амфіподів. Очевидно, поки юнак стояв у воді, тварини сприйняли його ноги за здобич. Біологи закликають відпочивальників не панікувати і пояснюють, що зазвичай ці створіння на людей не нападають.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар