В Австралії побоюються терактів після публікації "Аль-Каїдою" фото Сіднейської опери

Англомовний журнал Inspire, який видають близькі до "Аль-Каїди" люди, цього тижня опублікував фотографію оперного театру в Сіднеї, одної з найвідоміших будівель в світі.

Поліція Австралії попросила громадян бути пильними після того, як на сайті, пов'язаному з "Аль-Каїдою", з'явилося фото Сіднейської опери.

Як повідомляється, англомовний журнал Inspire, який, як вважається, видають близькі до "Аль-Каїди" люди, цього тижня опублікував фотографію оперного театру в Сіднеї, одної з найвідоміших будівель в світі. Поліція не впевнена, що ця публікація містила загрозу жителям австралійського мегаполіса, так як фото було опубліковано без будь-яких коментарів.

Видання вийшло із зображенням екс-глави "Аль-Каїди" Усами бен Ладена на обкладинці, фото Сіднейської опери було поміщено на сторінці 35, перед розділом, в якому детально пояснюється, як користуватися автоматом Калашникова і як виготовляти бомби.

Австралійська поліція прокоментувала ситуацію так, що приводів для занепокоєння стало ще більше.

"Якщо ви думали, що терористична загроза зменшилася або зникла, то ви помилялися… Ми не повинні бути самовпевненими, коли справа стосується запобігання тероризму - тому це дійсно важливе для нас попередження", - сказав Ендрю Скіпіоне, глава поліції австралійського штату Новий Південний Уельс.

Інші представники влади висловилися інакше. Глава відділу по боротьбі з тероризмом в Новому Південному Уельсі Пітер Дейн заявив, що немає жодних ознак того, що Сіднейська опера перебуває під загрозою. Він припустив, що метою публікації було залякування.

"Справа може бути просто в тому, що це символ, добре відомий у західному світі", - зазначив Дейн.

Рівень терористичної загрози в Австралії залишається середнім, що не виключає терористичних атак, і не буде змінений після публікації фото.

Читайте також:

"Аль-Каїда" випустила мультфільми про терористів

Бен Ладен готував атаку на США в річницю терактів 9/11

Пентагон закликав владу Пакистану ліквідувати 20 ключових осіб Аль-Каїди

Хакери позбавили терористів з "Аль-Каїди" Інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: