В Австралії поліцейським дозволили зазирати під паранджу

Відмова показувати своє обличчя загрожує штрафом майже на 6 тисяч дол. і ув’язненням на рік.

Влада австралійського штату Новий Південний Уельс дозволила поліцейським вимагати у мусульманок зняти паранджу і показати своє обличчя.

Рішення розширити права поліцейських послідувало після недавнього інциденту, що стався в штаті.

Підозрювана в скоєнні злочину мусульманка була виправдана через те, що слідчі не змогли надати достатніх доказів її провини. Суддя, який розглядає справу, заявив, що не може винести обвинувальний вирок, оскільки не впевнений в тому, що саме вона, а не інша мусульманка скоїла злочин.

"Мені все одно, чи носить людина мотоциклетний шолом, чадру, нікаб, вуаль або ще щось, поліція повинна мати можливість точно ідентифікувати їх", - заявив прем'єр-міністр штату Баррі О'Фаррелл.

"Я з повагою ставлюся до різних релігій і вірувань, але коли справа доходить до дотримання закону, поліція повинна мати достатньо повноважень, щоб чітко знати, з ким має справу", - додав О'Фаррелл.

Видання зазначає, що той, хто відмовиться показувати своє обличчя, ризикує бути оштрафованим майже на 6 тисяч дол. і навіть потрапити до в'язниці на рік.

Австралійські мусульманські організації вже виступили з критикою на адресу влади, але заявили, що не будуть порушувати закон. При цьому представили організацій наполягають, щоб огляд мусульманок проводили жінки-поліцейські.

Читайте також:

У Франції почалися перші арешти за носіння паранджі

Мусульманкам у Франції носіння паранджі буде коштувати 150 євро

Європейці виступили за заборону паранджі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: