В Австралії поліція вилучила найбільшу в історії країни партію наркотиків на 850 млн доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вантаж з метамфетаміном та героїном знайшли в порту Мельбурна.

Австралійська поліція вилучила найбільшу в історії країни партію наркотиків в порту Мельбурна, загальна вартість якої на чорному ринку становить майже 850 мільйонів доларів.

Про це в п'ятницю, 7 червня, повідомляється на офіційному сайті правоохоронців. Вантаж з наркотиками знайдено на кораблі, який прибув у порт Мельбурна з тайської столиці Бангкока.

Загалом правоохоронці виявили 1,6 тонни метамфетаміну та 37 кілограмів героїну. Наркотики були заховані в стереодинаміках.

Вартість вилучених наркотиків на чорному ринку становить майже 850 мільйонів доларів. Так, виявлена партія метамфетаміну коштує 835 мільйонів, а героїну – 13 мільйонів.

У поліції зазначили, що під час операції ніхто не був заарештований, а власник наркотиків не був встановлений.

Нагадаємо, на початку травня в Одесі була вилучена велика партія наркотиків. Місцеві митники виявили кокаїн у відрах з лакофарбовим матеріалом, який прибув з Колумбії.

Відео Величезну партію кокаїну знайшли у фарбі на Одещині

Виявити наркотик не змогли ані поверховий огляд, ані експрес-аналіз і навіть службові собаки. Наркотик повністю змішали з фарбою. Але пильні митники відправили фарбу на експертизу. Аналіз підтвердив підозри: у 30-кілограмовому відрі з фарбою міститься три кілограми кокаїну. За задумом наркоділків, зілля мали виділити з фарби у спеціальній лабораторії.  

Величезну партію кокаїну знайшли у фарбі на Одещині

Залиште свій коментар

Вибір редакції