В Австралії школяр сів за кермо автомобіля. Він втікав від вогню, який підбирався до його будинку

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Австралії школяр сів за кермо автомобіля. Він втікав від вогню, який підбирався до його будинку

В Австралії вирують масштабні пожежі.

Юний австралієць здивував країну своєю кмітливістю. У свої 12 років він сам сів за кермо, аби утекти від вогню і вивезти домашнього улюбленця, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Лукас сів за кермо, бо вогонь уже підбирався до його будинку, а рідних удома не було. Брат хлопця того дня разом з батьком допомагав гасити пожежі в іншому районі. Тож Лукас спершу скористався порадою батька на екстрений випадок. "Якщо щось трапиться, то він мав спуститися до апельсинового дерева", - каже батько хлопця.

Коли хлопець побачив, що палає і дерево, то продовжив рух трасою. Там його і знайшла поліція, яка допомогла повернути малого родині.

Пожежу у штаті Західна Австралія, від якої тікав Лукас, приборкали. Натомість в іншому кінці країни, у штаті Новий південний Вельс, понад сотню осередків займання. Крім того, в регіоні 40-градусна спека, яку обіцяють синоптики, лише погіршить ситуацію.

12-річний хлопчик самостійно врятувався від лісової пожежі, сівши за кермо родинного авто  

12-річний хлопчик самостійно врятувався від лісової пожежі, сівши за кермо родинного авто  

"Тут загоряння абсолютно без прецедентні. Втрачено втричі більше будинків, ніж у нашому найгіршому в історії сезоні пожеж. Все ще палає, у нас йде хвиля тепла. Рушійною силою цього є зміна клімату", - каже колишній комісар пожежно-рятувальних служб Нового південного Вельсу Грег Маллінс.

Еко-активісти обіцяють переконувати уряд зменшити кількість шкідливих викидів вуглецю, який нагріває країну. Надзвичайні ж служби готуються зустрічати нову хвилю загорянь і докладати всіх сил, аби зупинити вогонь. Лісові пожежі вже знищили понад 700 будинків та забрали життя шістьох австралійців.

Кореспондентка ТСН Катерина Федорченко.

Наступна публікація