В Австралії суд оштрафував на мільйони доларів мережу готелів за приховування поганих відгуків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Маніпулювання негативними відгуками визнали порушенням закону.

Федеральний суд Австралії оштрафував на три мільйони доларів девелоперську компанію Meriton — за накручування рейтингів на сайті TripAdvisor.

Have you made plans for this #weekend ? Why not visit #altitude #dining #precinct in #parramatta and experience why #altitude by #meriton won Development of the Year 2018 Thursday at nights @urban_taskforce_australia Development Excellence Awards

Опубліковано Meriton Group п'ятниця, 27 липня 2018 р.

Про це пише Медуза.

Співробітники однойменної мережі готелів більше року, з листопада 2014-го по грудень 2015 року, маніпулювали інформацією про своїх постояльців, щоб ті не залишали про них негативних коментарів.

Адміністратори обманювали систему «Review Express», яку використовують для збору відгуків постояльців. Керівництво Meriton змушувало своїх адміністраторів дописувати до адреси електронної пошти клієнтів, які на що скаржилися, літери «MSA». Завдяки цьому TripAdvisor отримував неіснуючі адреси, а листи з проханням залишити коментар не доходили до незадоволених постояльців.

З 1 квітня по 31 грудня 2015 року таким чином були «відредаговані» 14,5 тисяч адрес.

Фотогалерея Австралія: країна свободи, ручних кенгуру і серфінгу (8 фото)

Маніпулювання негативними відгуками визнали порушенням закону, суд визнав, що адміністрація Meriton намагалася ввести клієнтів в оману. Крім штрафу, компанії заборонили в найближчі три роки «фільтрувати, відбирати або обмежувати» адреси електронної пошти клієнтів, які вона передає в TripAdvisor.

Нагадаємо, що тим часом, гостям Парижа варто бути обережними на вулицях столиці Франції, а ще в готелях і ресторанах. Туристичний місто облюбували шахраї і так звані "готельні щури", які не гребують обкрадати мандрівників ніде.

Вибір редакції