Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії триваєть розслідування справи про педофілію: скарбник Ватикану дав свідчення

Самого кардинала в сексуальному насильстві не звинувачують.

Австралійський кардинал Джордж Пелл, відповідальний у Ватикані за фінанси, дав свідчення у справі про сексуальне насильство над неповнолітніми з боку католицьких священнослужителів.

Розслідування випадків сексуального насильства над дітьми проводиться спеціальною комісією в Австралії. Самого кардинала в сексуальному насильстві не звинувачують. Комісію цікавить інший священнослужитель, з яким Пелл працював на початку 1970-х років в австралійському місті Балларат. Кардиналу дозволили давати свідчення по відеозв'язку, оскільки стан здоров'я не дозволяє йому приїхати з Ватикану в Австралію. Очікується, що дача свідчень триватиме три дні. В ході першої розмови з представниками комісії Пелл сказав, що не буде захищати тих, хто цього не вартий, і визнав помилки католицької церкви.

Розслідування пов'язане зі звинуваченнями на адресу священика Джеральда Рісдейла. Він з 1993 по 2013 рік відбував покарання за злочини проти неповнолітніх. За версією слідства, Рісдейл, який працював у Балларат, був причетний до сексуального насильства над 130 хлопчиками в період з 1960-х до 1980-х років. На початку 1970-х років Пелл жив з Рісдейлом в одному будинку. Комісія вважає, що він міг знати про злочини останнього, а також міг бути обізнаний про подібні дії з боку інших знайомих йому священослужителів. Сам Пелл це категорично заперечує.

Нагадаємо, що в Австралії взялися за розгляд питання можливої "хімічної кастрації" педофілів.

Якщо влада прийде до згоди щодо такого покарання сексуальних злочинців, це буде означати, що суд зможе засудити педофіла до вживання спеціальних медикаментів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції