В Австралії вб'ють шість тисяч кенгуру

Під Канберрою австралійські військові та мисливці розпочали відстріл кенгуру, чисельність яких, на думку влади, занадто збільшилася.

Австралійська армія спільно з мисливцями розпочала відстріл кенгуру для зниження чисельності тварин. До серпня передбачається знищити 6 тисяч сумчастих.

Влада вирішила, що кенгуру дуже розплодилися, що загрожує комахам та рослинам. Крім того, вони набридають місцевим мешканцям.

Операція зі знищення тварин проводиться під Канберрою.

Представник збройних сил Австралії Брайан Доусон повідомив, що цивільні мисливці, найняті військовими, вже 6 травня приступили до відстрілу тварин на учбовому полігоні Маджура, де налічується до дев'яти тисяч диких кенгуру.

"Полювання спрямоване на зниження популяції кенгуру до прийнятного рівня", - заявив Доусон, підкресливши, що на такі кроки владі доводиться йти як "відповідальним землевласникам".

Раніше чиновники Канберри неодноразово відзначали загрозу від зростання популяції сумчастих, яка загрожує існуванню ендемічних рослин і комах. Заважають вони і людям. Так, 17% водіїв в австралійській столиці зізналися, що щонайменше один раз їх автомобіль стикався з кенгуру, який вискочив на дорогу.

Спочатку влада намагалася стерилізувати тварин, проте до бажаного результату це не призвело. Тоді чиновникам довелося зважитися на відстріл.

При цьому понад 80% місцевих жителів виступають проти знищення кенгуру. Хоча мерія і пообіцяла, що стрілятимуть не кулями, а спеціальними зарядами з безболісною отрутою, це викликало хвилю обурення серед захисників навколишнього середовища.

Як повідомив президент Руху зі звільнення тварин Канберри Бернард Бреннан, вони мають намір перешкодити масовому вбивству. Ввечері 8 травня перша група захисників природи відправилася до району, де проходить полювання. Наступного тижня до них приєднається підкріплення.

Читайте також:

Тварин в Ялтинському зоопарку могла отруїти місцева божевільна

Жінка вбила сусідського собаку, щоб поїсти з друзями шашликів

За два дні в Канаді вбили понад 17 тисяч тюленів

Названо 10 найнебезпечніших тварин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: