В Австралії вийшла книга "Всередині WikiLeaks"

Колишній працівник WikiLeaks написав книгу, в якій описав становлення, розвиток, фінансування та інші цікаві подробиці діяльності організації.

В Австралії у книжкових магазинах з'явилася книга "Всередині WikiLeaks", що оповідає про роботу Джуліана Ассанжа і його однодумців над створенням "найнебезпечнішого в світі сайту".

Автор книги Даніель Домшайт-Берг, який стояв біля витоків утворення порталу, пропонує широкому читачеві дізнатися про становлення, розвиток, фінансування та інші цікаві подробиці діяльності організації, метою якої стала публікація державних секретних матеріалів.

Більш відомий під псевдонімом Даніель Шмітт, Домшайт-Берг оповідає про першу зустріч з Джуліаном Ассанжем, а також розповідає, що спонукало його вийти зі складу WikiLeaks у вересні 2010 року, про розчарування у відсутності прозорості організації та відмови керівництва від політичного нейтралітету, прагненні Ассанжа до єдиновладдя.

Тим часом, в Лондоні в п'ятницю знову спробують вирішити, чи висилати засновника сайту WikiLeaks до Швеції. Два засідання суду вже відбулися на початку тижня, але довелося призначити додаткове слухання. Вердикт так і не був винесений. Чи відбудеться це сьогодні - невідомо. У будь-якому випадку, незалежно від рішення, адвокати та представники шведської прокуратури мають намір подати апеляцію. У Швеції короля компромату звинувачують у зґвалтуванні і сексуальних домаганнях. Захист Ассанжа вважає, що справа сфабрикована і політично мотивована. А справжня мета обвинувачів - домогтися видачі програміста Сполученим Штатам. Там його хочуть притягнути до відповідальності за публікацію секретного листування Держдепу США.

Читайте також:

Британського кореспондента вислали з Росії через співпрацю з WikiLeaks

WikiLeaks оприлюднив таємну угоду США і Росії: британськіі військові таємниці потрапили до росіян

В інтернеті з'явилися секретні документи з кримінальної справи Ассанжа

ВідеоВийшла книга "Всередині WikiLeaks"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: