Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії врятували тисячі людей від пожежі, яка взяла людей у кільце на пляжі

У країні провели одну з наймасштабніших в історії евакуації

Австралійців і туристів рятують від пожеж, які охопили штати Новий Південний Уельс і Вікторія. Кілька тисяч людей вогонь взяв у пастку просто на пляжі, йдеться в ТСН.19.30.

В одній руці валізи, в іншій - домашній улюбленець. У містечку Маллакута чотири тисячі туристів і місцевих намагалися врятуватися від вогню на пляжі, але палало навкруги. Тож їх евакуюють військові - задіяні австралійські військово-повітряні сили і Королівський флот. З собою люди беруть цінні речі, на руках заносять на палубу собак. «Ми щасливі, що нас урятували. Минула ніч була найстрашнішою в моєму житті, я була з онуком, тому дуже хвилювалася за його безпеку»,  каже одна з врятованих.  

Відео Евакуація місцевих і туристів в Австралії стала однією з наймасовіших в історії

Місцевих і туристів рятують від пожеж, які охопили штати Новий Південний Уельс і Вікторія. Кілька тисяч людей вогонь взяв у пастку просто на пляжі. Про подробиці масштабної стихії - дивіться далі.  

Евакуація місцевих і туристів в Австралії стала однією з наймасовіших в історії

З вересня минулого року в країні не припиняються лісові пожежі. За цей час від вогню в Австралії загинули майже два десятки людей. Приборкати полум'я пожежникам заважають сухий вітер і спекотна погода, в Австралії нині літо. Уже вигоріло п'ять з половиною мільйонів гектарів території - це як Київська і Житомирська області разом узяті. «Погодні умови дуже непередбачувані. Температура все ще не опускається нижче сорока градусів за Цельсієм у багатьох регіонах нашої країни. Вогонь ще активний. А вітри і спека лише посилюють небезпеку нових займань», - повідомляють місцеві чиновники.  

За кілька місяців місцеві птахи так часто чули сирени пожежних машин, що навчилися їх імітувати.

Пожежу в країні видно з космосу. Дим і попіл подолали дві тисячі кілометрів і опинилися в Новій Зеландії. Утім прогнози метеорологів невтішні - спека в країні триматиметься щонайменше три тижні, тому ситуація залишається пожежонебезпечною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції