В Австралії заявили про новий спалах коронавірусу, Мельбурн закривають на карантин

В Австралії заявили про новий спалах коронавірусу, Мельбурн закривають на карантин

Getty Images

Внаслідок останнього спалаху коронавірусом заразилися 18 людей.

Австралійський штат Вікторія, у якому розташоване друге за величиною місто Мельбурн, оголосив про локдаун після виявлення ще двох локальних випадків зараження COVID-19.

Про це у четвер, 15 липня, повідомляє BBC.

Загалом внаслідок останнього спалаху коронавірусом заразилися 18 людей. 

Зазначається, що це п'ятий карантин у Вікторії від початку пандемії. Нові обмеження почнуть діяти від вівторка і кількість австралійців, які перебувають вдома, зросте до 40%. 

Жителі штату з 6,6 мільйона населенням повинні будуть залишатися вдома і виходити лише для закупівлі їжі, роботи, фізичних вправ і вакцинації.

Сплеск пов'язують із вантажниками меблів, які цього тижня вирушили до Мельбурна з Сіднея (штат Новий Південний Уельс), де через стрімке поширення нового COVID-штаму "Дельта" триває п'ятитижневий локдаун і близько тисячі людей лікуються від коронавірусу. 

"Лише близько 12% дорослого населення Австралії повністю вакциновано. Відсутність доставок препаратів, зокрема вакцини Pfizer, означає, що багато хто не зможе отримати укол до кінця року", - зауважує видання.

Від початку пандемії в Австралії зареєстрували 911 смертей і понад 31 тисячу випадків захворювання на COVID-19.

Як повідомлялося, у Південній Австралії померла 72-річна жінка, яка наприкінці червня отримала щеплення вакциною виробництва британсько-шведської компанії AstraZeneca. Попередньо, летальний випадок було спричинено тромбозом з синдромом тромбоцитопенії, який пов'язують із побічним ефектом цього препарату.

Як у Франції мотивують людей вакцинуватися та "дельта"-штам коронавірусу в Україні — COVID-дайджест

Як у Франції мотивують людей вакцинуватися та "дельта"-штам коронавірусу в Україні — COVID-дайджест
Наступна публікація