Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії знайшли мертвою відому фотомодель та акторку

Вона боролася з депресією.

У Сіднеї у власному помешканні знайшли мертвою відому австралійську фотомодель, акторку серіалів і телеведучу Анналіз Браакензік.

Про це повідомляє Metro.

Поліція взялася за справу, коли друзі моделі почали бити на сполох. На місці смерті Анналіз не знайшли жодних явних підозрілих речей чи ознак, які б вказували на характер смерті 46-річної жінки.

Браакензік помітили як модель, коли їй було 16 років. Після цього вона почала зніматися для всесвітньо відомих журналів Maxim, Cosmopolitan тощо. Також вона добре відома австралійській публіці завдяки ролям у серіалах. 

Вона також брала участь у фотозніманнях брендів Levi's, Toyota, Guinness, Nivea і La Perla. Модель була послом організації із захисту психічного здоров'я RUOK? В рамках програми компанії вона боролася за зменшення кількості самогубств в Австралії. Жінка не приховувала і власної боротьби з депресією.

"Небагато людей питали мене, чи зі мною все гаразд. І коли я відповідала (що не в порядку - ред.), то вони просто йшли. Я була шокована реакцією так званих друзів - в них була агресія, відсутність підтримки", - розповідала Анналіз одному з видань. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ruokday always on flek. I’m a proud ambassador for this fantastic suicide prevention charity... mental health has so so many misconceptions, criticism, misunderstandings and false judgments still!! We have to break the silence on mental health because it happens to the best of us. ( And in the worst situations) Thank you from the bottom of my heart to all of you who have helped me though my dark clouds.... now I’m strong enough to help my loved ones who unfortunately are not in the best place right now. But we will get through this! I love you and am your rock.... te prometto ❤️ I will never let you down. I am always here. #brother #love #support #ruok #checkin #bekind #dontjudgeabookbyitscover #love #support #openheart #savinglives #suicideprevention #drugfree #wecandothis

Публикация от Annalise Braakensiek (@annalisewithlove)

У грудні вона писала, що має певні життєві проблеми і "темні, глибокі випробування", проте так само має багато нової роботи, подорожей і досвіду. 

Нагадаємо, колишня телевізійна акторка Кеді Стюарт не витримала горя і покінчила із собою після смерті її матері. Вона хворіла на рак молочних залоз. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції