В Австралії зросла кількість загиблих у масштабних лісових пожежах. Четверо осіб зникли безвісти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У повітрі перевищений вміст небезпечних речовин.

В Австралії кількість загиблих у лісових пожежах зросла до 17 осіб, повідомляє Associated Press.

Крім того, у Вікторії четверо людей вважаються зниклими безвісти.

У штаті Новий Південний Уельс згоріло 175 будинків. Крім того, тисячі людей були змушені покинути домівки і перебратися ближче до моря, рятуючись від пожеж. У середу, 1 січня, на території штату діяло понад 100 осередків займання.

У місті Конджола-Парк 31 грудня згоріли 89 будинків і десятки автомобілів. Деякі дороги в регіоні перерізані пожежами.

Для ліквідації наслідків пожеж, а також доставки постраждалим води, продуктів і палива підключили кораблі ВМС Австралії та військово-транспортну авіатехніку. Через задимлення у повітрі Канберри вміст небезпечних для здоров'я речовин перевищує гранично допустиму концентрацію більш ніж у 21 раз.

Метеорологи прогнозують посилення спеки у суботу, 4 січня, у Вікторії і Новому Південному Уельсі. Зауважується, що високі температури повітря в регіоні триматимуться ще три тижні. Ситуація залишається пожежонебезпечною. 

Як повідомлялося, екологи з Університету Сіднея заявили, що близько 480 мільйонів живих істот загинули у пожежах в Австралії.  Зазначається, що температура у зоні пожеж сягає сотень градусів за Цельсієм, через що люди гинуть ще до того, як полум’я до них дістанеться. 

Відео В Австралії створять центри реабілітації коал, які постраждали від лісових пожеж

Для цього вже організували фонд зі збору коштів. Масштабний вогонь в Австралії не вщухає вже понад два тижні і випалив півтора мільйони гектарів територій. Жертвами полум’я стали, зокрема коали і валлабі, які живуть винятково на австралійському континенті.  

В Австралії створять центри реабілітації коал, які постраждали від лісових пожеж

Залиште свій коментар

Вибір редакції