Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії зросла кількість жертв масштабної пожежі - загинув ще один вогнеборець

Прем'єр-міністр країни пропонує провести розслідування щодо реакції влади на пожежі.

Лісові пожежі в Австралії забрали життя ще одного вогнеборця. Пожежник із 40-річним досвідом роботи загинув 11 січня в штаті Вікторія під час виконання службових обов'язків.

Про це в неділю, 12 січня, заявив представник пожежної служби штату Кріс Хардмен.

Кількість загиблих внаслідок пожеж в Австралії сягнула щонайменше 27 осіб, повідомляє агентство новин dpa.

Тим часом зміна погодних умов у країні дозволила вогнеборцям трохи перепочити. У штатах Вікторія та Новий Південний Уельс знизилася температура повітря, вщух вітер та пройшли дощі, що знизило інтенсивність пожеж. Зокрема, було взято під контроль пожежу площею понад пів мільйона гектарів, що вирувала на північний захід від Сіднея з кінця жовтня.

Прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон 12 січня визнав, що кліматичні зміни призвели до довшого, спекотнішого та сухішого літа в країни. Він натякнув на зміни в політиці уряду, які би дозволили скоротити викиди. Прем'єр також наголосив на потребі повного розслідування того, як державні служби боролися з лісовими пожежами. Моррісон відкинув критику на адресу свого уряду, який, мовляв, не підготувався до сезону пожеж. Водночас прем'єр визнав, що коли пожежі почалися, на них можна було би відреагувати інакше.

Нагадаємо, що лісові пожежі почалися в Австралії в жовтні 2019 року й відтоді в країні вигоріло вже понад 10 мільйонів гектарів, тисячі будинків було знищено. Повідомляється також про майже мільярд загиблих тварин

Що відомо про трагедію та як люди намагаються врятувати тварин від полум'я – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Австралійці масово рятують рідкісних тварин від несамовитого вогню

Травмованих звірів просто в багажниках привозять до спеціальних реабілітаційних центрів. Там їх лікують від опіків. Із кожним днем зростають і людські жертви від пожеж. Цифра загиблих сягнула 24-х, іще кількох не можуть знайти через полум'я. Найбільше потерпають штати Вікторія та Новий Південний Вельс. Пожежникам доводиться працювати за пекельних умов - повітря переповнене димом.  

Австралійці масово рятують рідкісних тварин від несамовитого вогню

Вибір редакції