В австралійському Новому Південному Уельсі вдалося локалізувати лісові пожежі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вогонь забрав життя щонайменше 28 осіб.

В австралійському штаті Новий Південний Уельс вдалося локалізувати пожежі, які тривали кілька місяців.

Про це у Twitter повідомила пожежна служба.

Лісові пожежі в країні рятувальники назвали дуже тривожними.

"Цей сезон пожеж досі був дуже важким і тривожним. Вперше за сезон всі лісові і степові пожежі в штаті Новий Південний Уельс локалізовані. Знадобилося багато роботи з боку пожежників, екстрених служб і місцевих жителів, щоб домогтися цього", - відзначив заступник комісара пожежної служби Роб Роджерс.

Зазначається, що в результаті пожеж в Австралії згоріло понад 18 мільйонів гектарів чагарників, земель і лісів. Вогонь забрав життя щонайменше 28 осіб. Місцями дим, який поширився, у понад десять разів перевищував безпечний рівень. 

Фотогалерея Австралію охопили лісові пожежі (20 фото)

Пожежники повідомляють, що здолати вогонь допомогли опади. Разом з цим циклон спричинив сильні повені, а тому кілька міст було евакуйовано, а також закрито школи. Крім того, у Сіднеї спостерігається найвища тривалість опадів за останні 30 років. 

Як повідомлялося, від вересня в Австралії тривали лісові пожежі. 2019 рік став найспекотнішим в країні за весь час погодної статистики.  За даними місцевої влади, масштабні лісові пожежі знищили вже багато мільйонів гектарів лісових площ. Вогнем також знищено понад трьох тисяч будинків. Ситуацію ускладнюють тривала рекордна спека з температурами понад 40 градусів за Цельсієм та пориви вітру. 

Австралійська поліція звинуватила щонайменше 24 людей у ​​навмисному розпалюванні вогню у штаті Новий Південний Уельс. Зазначається, що проти 183 осіб подано судові позови за злочини, пов'язані з лісовими пожежами. Зокрема, правоохоронці підозрюють 40 неповнолітніх. 

Відео Австралія потерпає від двох стихій - паводків та пожеж

Паводки накрили схід Австралії. Через високу воду затопило головні автомагістралі, тож тепер у містах та селищах проблеми із транспортним сполученням. Люди дощам зраділи, адже вони зможуть загасити лісові пожежі, які вже кілька місяців не полишають Австралію.

Австралія потерпає від двох стихій - паводків та пожеж

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції