Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В австралійському Сіднеї собак залучили до роботи в суді

Тепер вони допомагають свідкам давати свідчення.

Вони пухнасті, доброзичливі і добре виховані. Спеціально відібрані песики разом зі своїми власниками-волонтерами заходять до сіднейського суду, щоб поспілкуватися з учасниками судових процесів, йдеться в ТСН.16.45.

«Собаки можуть зробити так, щоб ви почувалися комфортно, менш напружено та стривожено», - каже представниця організації.

Тисяча собак-волонтерів із цієї організації раніше встигла розрадити пацієнтів лікарень, притулків для старих та навіть, в'язниць. Як експеримент песиків запросили попрацювати і зі свідками в суді. Власники собак кажуть, що допомога чотирилапих безцінна, особливо, коли свідчення дають діти чи коли слухають справи про домашнє насильство.

«Багато жінок плачуть, вони дуже засмучені. Але за якихось 5-10 хвилин взаємодії вони всміхаються», - додають волонтери.

ВідеоВ Сіднеї собак зробили помічниками під час судового процесу

Як експеримент, песиків запросили попрацювати зі свідками в суді Сіднея. Допомога чотирилапих безцінна, коли свідчення дають діти, чи коли слухають справи про домашнє насильство. До зали суду песиків не пускають. Утім, у приміщенні достатньо кімнат, де свідки можуть поспілкуватись із собаками.

В Сіднеї собак зробили помічниками під час судового процесу

До самої зали суду песиків не пускають, щоб ті не відвертали уваги учасників процесу. Утім, у приміщенні достатньо кімнат, де свідки можуть поспілкуватись із собаками. І працівники суду певні, що такий контакт справді допомагає.

«Зниження тривожності в суді означає - кращі свідчення, кращі виступи та надійніші докази», - каже співробітник суду.

Свою співпрацю із собаками австралійські суди лише розширюватимуть. Згодом розрадитися під час спілкування з чотирилапими можна буде в 10 судах столиці та регіонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції