Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австрії відмовилися лікувати важко хворого львів'янина, доки інші українці не погасять борги

Вся Україна збирала гроші для 17-річного хлопця.

Земельна лікарня Інсбрука в Австрії відмовилася лікувати важко хворого 17-річного львів'янина Максима Стасіва, поставивши нездійсненні умови.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав посол України в Австрії Олександр Щерба.

За його словами, хлопець перебуває на межі між життям і смертю і потребує термінової пересадки кишківника. Австрійські лікарі готові були взятися за операцію, кошти на лікування збирала вся Україна – у підсумку була пожертвувана сума у 6 мільйонів гривень (200 тисяч євро).

Але, за словами Щерби, після тривалих роздумів Земельна лікарня Інсбрука поставила умови: переведення 250 тисяч євро на рахунок лікарні, 250 тисяч євро у формі банківської гарантії від австрійського банку, повернення 61 тисячі євро, які заборгували українські пацієнти перед тим. Окрім того, вимагали гарантії, що хлопець не залишиться в Австрії.

Більше того, керівництво лікарні зателефонувало до австрійського посольства у Києві і попросило не видавати львів'янину візу, доки умови не будуть виконані.

"Підсумок. Віза не була видана. Фінансові умови (особливо подвоєння суми у вигляді банківської гарантії до півмільйона євро) виявилися непідйомними. Протягом двох днів лікарня ОХМАТДИТ домовилася про лікування в Індії. Проблем з візою або банківськими гарантіями нема", - написав український посол.

 

ЩОДО СИТУАЦІІ НАВКОЛО МАКСИМА СТАСІВАОстанніми тижнями вся Україна слідкує за долею Максима Стасіва, 17-річного юнака з...

Опубліковано Alexander Scherba 5 лютого 2016 р.

Відео Сьогодні 17-річного хлопця з Львівщини нарешті вдалось відправити на лікування за кордон

Залиште свій коментар

Вибір редакції