Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австрії вирішили не зносити будинок, в якому маніяк 24 роки ґвалтував свою дочку

Влада не розповідає, кому належить будинок Йозефа Фрітцля.

Підвал будинку австрійського маніяка Йозефа Фрітцля, у якому він тримав під замком і протягом 24 років ґвалтував свою дочку, почали заливати бетоном.

Про це 20 червня повідомляє BBC News.

Місцева влада пояснила, що не хоче, щоб хто-небудь колись зміг відвідати це місце, пише Hamburger Abendblatt. Процес бетонування займе два тижні.

У 2011 році міська влада Амштеттена обіцяла знести цей будинок. Чому це не було виконано і кому зараз належить будівля, не повідомляється.

Нагадаємо, в березні 2009 року власник будинку, Йозеф Фрітцль, якому зараз 78 років, був засуджений до довічного ув'язнення. Він був визнаний винним у зґвалтуваннях, інцесті, а також убивстві з необережності одного зі своїх дітей від своєї ж дочки: дитина померла, не отримавши необхідної медичної допомоги.

Про злочини Фрітцля, який отримав прізвисько "Маніяк з Амштеттена", стало відомо в 2008 році, коли була звільнена його дочка, викрадена в 18 років. 24 роки життя вона провела в підвалі площею 50-60 квадратних метрів. Вхід до цього приміщення знаходився в кабінеті Фрітцля, і інші члени сім'ї, які проживали в будинку, в тому числі його дружина, стверджують, що нічого не знали.

Елізабет Фрітцль народила від маніяка сімох дітей, троє з яких жили з нею в підвалі. Старшою з дочок у 2008 році було 19 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції