В Австрії зафіксували новий випадок китайського коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Захворів 72-річний чоловік.

В Австрії зафіксували новий випадок зараження коронавірусом COVID-19, пише видання Kronen Zeitung.

Інфікування підтвердили в австрійській столиці Відні, повідомив представник місцевої влади Петер Хакер.

Захворів 72-річний чоловік. Він перебуває в ізоляторі у районі Ландштрассе. Наразі фахівці визначають, з ким міг контактувати інфікований чоловік. 

Раніше в Австрії зафіксували перші випадки зараження коронавірусом. Захворювання підтвердили у двох людей, які відвідували Італію. Хворих з високою температурою наразі госпіталізовано в одній з лікарень Інсбрука. Станом на 27 лютого загалом на карантині у країні перебувають 23 людини. Тест на коронавірус пройшла 321 особа. 

коронавірус, оновлена 27 лютого
ТСН.ua

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 134 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції