В Азербайджані обирають президента (відео, оновлено)

В Азербайджані в середу обирають главу держави - о 8.00 за місцевим часом відкрилися виборчі дільниці.

Президент Азербайджану обирається раз на п'ять років. Попередні вибори глави держави відбулися в жовтні 2003 року.

"Настав довгоочікуваний день виборів президента Азербайджану. Це подія, що має виняткове значення в нашому житті, і (я) вважаю, що виборці повинні проявити активність в голосуванні", - заявив голова республіканського Центрвиборчкому Мазаїр Панахов в залі спостережень Державної автоматизованої інформсистеми "Вибори".

За його словами, "створені всі умови для того, щоб громадяни Азербайджану могли вільно і в демократичній обстановці проголосувати і вибрати одного з семи кандидатів на пост глави держави".

У виборчі бюлетені для голосування в алфавітному порядку внесені прізвища семи кандидатів на посаду глави держави - чинного президента, голови правлячої партії "Єні Азербайджан" ("Новий Азербайджан") Ільхама Алієва, голови партії "Умід" ("Надія"), депутата парламенту Азербайджану Ігбала Агазаде, голови партії "Велике творення", депутата парламенту Фазіля Газанфароглу, голови партії "Муасир Мусават" ("Сучасний Мусават") Хафіза Гаджиєва, голови партії Єдиний народний фронт Азербайджану, депутата парламенту Гудрата Гасангулієва, голови Ліберально-демократичної партії Азербайджану Фуада Алієва і самовисуванця Гуламгусейна Алібейлі.

ВідеоВибори в Азербайджані

ВідеоВ Азербайджані обирають президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: