В Азербайджані солдати розстріляли своїх командирів

Масове вбивство сталося в Дашкесанському районі Азербайджану, що межує з Вірменією. Міністерство оборони країни підтвердило факт перестрілки.

В одній з військових частин азербайджанської армії сталася кривава бойня, точні деталі якої не ясні. Не витримавши дідівщини, двоє військовослужбовців розстріляли своїх офіцерів з автоматів.

Масове вбивство сталося в Дашкесанському районі Азербайджану, що межує з Вірменією. Міністерство оборони країни підтвердило факт перестрілки, проте не уточнило ні військовій частині, де це сталося, ні імен і звань загиблих. За фактом вбивства слідчі органи Азербайджану порушили кримінальну справу.

Певну ясність вніс полковник-лейтенант у запасі, колишній співробітник міністерства оборони Узеір Джафаров. За його словами, серед убитих є і високопоставлені офіцери: "Загинули шість офіцерів, включаючи командира дивізіону і командирів батарей, - повідомив військовий. - Солдати, що відкрили вогонь, намагалися покинути місце злочину, однак за ними теж був відкритий вогонь, - вони вбиті" . Однак згідно з офіційним повідомленням Міноборони, солдати покінчили життя самогубством.

Варто відзначити, що це вже не перший інцидент у Шемкірському військовому окрузі, якому підпорядковується сумно відома частина. Минулого року тут вже був засуджений Орхан Сафаров, що проходив військову службу в полігоні Сейфалі.

Військовий суд засудив юнака до довічного ув'язнення за умисне вбивство чотирьох і поранення одного товариша по службі. Сам Сафаров тоді зізнався, що на вбивство його штовхнуло постійне знущання з боку товаришів по службі і офіцерів.

У свою чергу Узеір Джафаров вважає, що причина чергового інциденту криється у безкарності за дідівщину і нестатутні стосунки в армії. "Вина командира частини було в наявності. Проте чомусь це залишилося поза увагою. Поки триватиме безкарність у збройних силах, ми довго будемо свідками таких трагічних випадків", - визнав військовий.

Нагадаємо, у Новомосковську на Дніпропетровщині покінчив життя самогубством солдат строкової служби Євген Праведников. Він зістрибнув з даху однієї з міських висоток.

Хлопець наклав на себе руки за два тижні після того, як потрапив з навчального підрозділу до військової частини. Родичі загиблого стверджують, що до самогубства його підштовхнули знущання товаришів по службі.

Читайте також:

Солдат строкової служби у Новомосковську зістрибнув з висотки

Перший випадок самогубства у молдовській армії: солдат застрелився на посту

В армії США зростає кількість самогубств

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: