Перейти до змісту
Азербайджан назвав умову припинення військової операції в Нагірному Карабасі

Азербайджан назвав умову припинення військової операції в Нагірному Карабасі

Конфлікт має бути вирішено на підставі норм міжнародного права у межах міжнародно визнаних кордонів, наполягають в Азербайджані.

Азербайджан закликає Мінську групу ОБСЄ усвідомити серйозність своїх намірів у відновленні територіальної цілісності країни, військова операція в Нагірному Карабасі триватиме до повного виведення вірменських сил з цього регіону, повідомляє в середу азербайджанський МЗС.

Відповідну заяву було зроблено азербайджанською стороною на спеціальному засіданні Постійної ради ОБСЄ в минулий вівторок, 29 вересня.

"На цьому засіданні постійний представник Азербайджану в ОБСЄ висловив надію, що в Мінській групі ОБСЄ, нарешті, усвідомлюють всю серйозність намірів Баку. МГ ОБСЄ повинна вимагати повного й беззастережного виведення вірменських військових з окупованих територій для забезпечення миру в регіоні. До цього Азербайджан продовжуватиме легітимну військову операцію", — йдеться в заяві МЗС Азербайджану.

Постпред Азербайджану наголосив, що ескалація в зоні карабаського конфлікту, яка почалася 27 вересня, є наслідком "великомасштабної військової провокації ВС Вірменії".

Представник Баку також заявив, що міжнародні організації, зокрема й ОБСЄ, не давали адекватної реакції "на провокаційні й окупаційні дії та заяви влади Вірменії". Крім цього, міжнародні організації вибірково і з подвійними стандартами підходять до виконання принципів заключного Гельсінського акту, а "така безкарність відкриває для Вірменії дорогу до нових провокацій".

"Конфлікт має бути вирішено на підставі норм міжнародного права в межах міжнародно визнаних кордонів Азербайджану", — наголошується в заяві азербайджанського зовнішньополітичного відомства.

Своєю чергою, Радбез ООН закликав Вірменію та Азербайджан припинити бойові дії та сісти за стіл переговорів. Засідання відбулося напередодні за зачиненим дверима. Члени Радбезу висловили жаль з приводу людських жертв, зокрема втрат серед цивільного населення. І закликали сторони повернутися до перемов в межах Мінської групи ОБСЄ.

Нагадаємо, бойові дії в Нагірному Карабасі спалахнули вночі 27 вересня і не припиняються досі. До припинення кровопролиття обидві сторони закликала й Україна, водночас у вітчизняному МЗС наголосили — Київ підтримує територіальну цілісність Азербайджану. 

Відео Радбез ООН закликав Вірменію та Азербайджан припинити бойові дії та сісти за стіл переговорів

Воєнне протистояння у Нагірному Карабасі. Радбез ООН закликав Вірменію та Азербайджан припинити бойові дії та сісти за стіл переговорів. Засідання відбулося напередодні за зачиненим дверима. Члени Радбезу висловили жаль з приводу людських жертв, зокрема втрат серед цивільного населення. І закликали сторони повернутися до перемов в межах Мінської Групи ОБСЄ. Бойові дії в Нагірному Карабасі спалахнули вночі 27-го вересня і не припиняються дотепер. До припинення кровопролить обидві сторони закликала й Україна, водночас у вітчизняному МЗС наголосили - Київ підтримує територіальну цілісність Азербайджану.

Радбез ООН закликав Вірменію та Азербайджан припинити бойові дії та сісти за стіл переговорів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин