В Азербайджані син побитого лідера опозиції зарізав в школі сина екс-поліцейського

Через цькування з боку однолітків, син політика-опозиціонера вбив ножем учня 10-го класу Джаваншира Гасанова, батько якого є колишнім поліцейським.

Поліція Азербайджану заарештувала сина відомого політика-опозиціонера. Восьмикласника Васифа Міраламова звинувачують у вбивстві одного з учнів – сина колишнього правоохоронця. За попередньою версією, школяра труїли з політичних мотивів, і тоді він заступився за честь побитого на мітингу батька за допомогою ножа.

Васиф є сином Тазахана Міраламова – голови місцевого відділення опозиційного "Народного фронту". Сам Тазахан Міраламов зараз знаходиться в клінічному центрі, куди він потрапив з травмами, отриманими в ході мітингу 2 квітня.

Відомо, що син опозиціонера навчається у восьмому класі школи № 7 Джалілабадського району. Після того, як фотографії його побитого батька були опубліковані в пресі, група старшокласників стала знущатися над Васифом, обзиваючи і ображаючи його. Не витримавши принижень, восьмикласник вбив ножем учня 10-го класу Джаваншира Гасанова, батько якого є колишнім поліцейським.

Однак цькування на цьому не закінчилася, а стали ще масштабнішими. Як повідомили в опозиційній "Громадській палаті", відразу після трагедії у зв'язку з "політичним диспутом" у школі перед будинком опозиціонера в Джалілабад відбувся "мітинг трудящих району". Присутні закликали сім'ю Тазахана Міраламова покинути Азербайджан, а так само скандували гасла "Опозиціонерам немає місця в Азербайджані!", "Опозиція - заразний вірус!" та інші.

У "Громадській палаті" додали, що навіть "сталінський режим не опускався до такого і відповідальність за цей трагічний інцидент цілком і повністю лежить на владі".

Нагадаємо, 2 квітня в Баку ряд опозиційних партій на чолі з рухом "Мусават" і Партією народного фронту Азербайджану спробували провести несанкціонований мітинг. Протистояння з поліцією вилилася в безлади. У результаті були пошкоджені близько 25 автомобілів поліції, зламаний один банкомат, вибито скло у 17 магазинах і одному банку. Також поранення отримали 13 поліцейських, а багато опозиціонерів були жорстоко побиті. Серед постраждалих опинився і Тазахан Міраламов.

Бакинська прокуратура порушила кримінальну справу після цієї акції опозиції. "В якості організаторів цих протиправних дій було затримано п'ять підозрюваних. Також адміністративні заходи були прийняті відносно 70 учасників несанкціонованої акції", - йдеться в офіційній заяві Генпрокуратури та МВС Азербайджану.

Тим часом азербайджанська опозиція готова продовжувати політичну боротьбу незважаючи на прагнення влади відібрати у громадян право на свободу зборів. У центрі Баку відбудеться новий несанкціонований мітинг, якщо дозвіл від міської влади так і не буде отримано.

Читайте також:

Одним із мотивів масового розстрілу родини у Ставрополі називають помсту

Жінка підпалила коханцю його "достоїнство", бо той не захотів її слухати

Молодик помстився дівчині за аборт, перерізавши її сім'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: