Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Баку сталося виверження грязевого вулкана

В Азербайджані зафіксували два виверження.

Виверження другого у світі за величиною грязьового вулкана Отман-Боздага сталося в Гарадагському районі Баку, 23  вересня. 

Про це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів (МЕПР) Азербайджану.

"Виверження грязьового вулкана Отман-Боздаг сталося о 8 годині 53 хвилини в неділю в Гарадагському районі Баку", - йдеться в повідомленні.

Повторне виверження вулкана Отман-Боздаг було зареєстровано о 9:58.

За інформацією ВЕПР, висота викиду становила 200-300 метрів. На прилеглій до вулкана території виникли численні тріщини завглибшки до 40 м.

До цього, 30 березня 2018 року на території того ж Гарадагського району Баку сталося виверження грязьового вулкана Айрантокен.

Як повідомило Міністерство екології та природних ресурсів Азербайджану, "виверження вулкана Айрантокен тривало близько семи хвилин і супроводжувалося стовпом полум'я. Приблизна висота полум'я становила 100-150 метрів. Продукти виверження поширилися на площі близько 2 га, їх товщина становила від 0,3 до 1,2 метрів. На території вулкана утворилися радіальні тріщини".

ВідеоУ чилійських Андах прокинувся вулкан

Туристи відзняли неймовірні кадри у чилійських Андах. Стовпи темного диму здіймалися на півтора метри заввишки. Відпочивальників виверження застало зненацька. Унікальні кадри їм вдалося зафільмувати прямісінько на канатній доріжці. Місцева влада заспокоюють, що вулкан загрози не становить.

У чилійських Андах прокинувся вулкан

Залиште свій коментар

Вибір редакції