В Білорусі після 9 травня затримали понад 100 опозиційних журналістів і блогерів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суди над затриманими в Білорусі опозиційними журналістами та блогерами проходили в 12 містах країни.

Впродовж та після святкування Дня перемоги в Білорусі арештували понад сотню журналістів, блогерів за критику дій влади. Правозахисники в Білорусі стверджують, що затримані активісти брали участь в онлайн-трансляціях та розповідали про ситуацію в регіонах країни.

Про це повідомляє Російська служба ВВС з посиланням на правозахисний центр “Весна”. 

11 травня за стрим з акції проти будівництва акумуляторного заводу поблизу Бреста арештували блогера Сергія Петрухіна. Його звинуватили в порушенні порядку організації та проведення масових заходів. Зазначається, що у затриманого висока температура та підозра на коронавірус, але тест йому не зробили. 

Іншого блогера Сергія Тихановського затримали 6 травня під Могилевом. Він відомий критикою влади та життя в Білорусі, а також своїми стримами в регіонах, куди поїхав в автобудинку з написом “Країна для життя”. 

Загалом суди над затриманими в Білорусі опозиційними журналістами та блогерами відбувалися в 12 містах країни. 

Нагадаємо, що 9 травня в Мінську відбувся військовий парад на честь 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заході взяв участь президент Білорусі Олександр Лукашенко, понад 3 тисячі військовослужбовців та тисячі людей, не всі з яких були в масках та зберігали безпечну дистанцію, попри розповсюдження коронавірусу в країні.

Відео Білорусь не скасовуватиме святкувань до 75-річчя перемоги попри коронавірус

Білорусь не скасовуватиме святкувань до 75-річчя перемоги попри коронавірус. За словами президента Олександра Лукашенка, вірусу вони дають раду. Втім, змушувати відвідувати урочисті заходи нікого не будуть. Чекають на параді у Мінську також і російських політиків.  

Білорусь не скасовуватиме святкувань до 75-річчя перемоги попри коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції