В Білорусі зарплату почали видавати цибулею

У разі виконання розпорядження склади місцевого сільгосппідприємства звільняться від 50-ти тонн цибулі.

Білорусь: зарплата цибулею
kp.by
Через економічну кризу влада Білорусі примушує комерційні організації купувати цибулю і видавати її працівникам в рахунок зарплати.

Брагинській райвиконком Гомелської області зобов'язав 52 місцеві організації придбати в сільгосппідприємстві «Брагинка» цибулю і видати її своїм працівникам по 10 кілограм на людину, повідомляє "Хартія’97".

Розпорядження, яке підписав перший заступник голови райвиконкому Валентин Хмелєнок, сказано, що така реалізація пов'язана з відсутністю ринків збуту цибулі.

"У зв'язку з відсутністю ринків збуту цибулі, а також з метою його реалізації зобов'язую керівників всіх форм власності придбати в КСУП «Брагинка» цибулю для потреб своїх працівників в рахунок заробітної платні з розрахунку 10 кг на працівника", - йдеться в розпорядженні.

Також в документі, який опублікувала "Комсомольська правда", підраховано, що в разі виконання розпорядження склади місцевого сільгосппідприємства звільняться від 50-ти тонн цибулі.

Замголови не розуміє обурення і заявляє, що підприємство турбується про працівників, пропонуючи їм цибулю за цінами, втричі меншими за ринкові.

"Якщо хто не хоче, нехай не купує! Хай переплачує на базарі. Ми нікого не зобов'язуємо, а тільки рекомендуємо. Це просто помилку зробили, коли друкували розпорядження", - виправдовується Хмелинок.

Нагадаємо, харчовий розрахунок у Білорусі не новина. У січні білоруська служба "Радіо Свобода" повідомляла про подібний інцидент в Орші, де працівникам місцевого м'ясокомбінату зарплату видали консервами. Тим, хто виступав проти, пригрозили звільненням.

Читайте також:

Опубліковано список "ворогів Інтернету"

Білоруська правозахисниця повісилася через статтю у пропрезидентській газеті

Білорусам хочуть імплантувати біочіпи

Путін дав Білорусі довгоочікуваний кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: