В Білорусі звільнили хокейного тренера, який насмілився обіграти Лукашенка

У відставку відправили тренера Євгена Лєбєдєва, який привів команду свою до бронзових медалей чемпіонату Білорусії.

Наглядова рада білоруського хокейного клубу "Металург" з міста Жлобін вирішила достроково розірвати контракт з головним тренером команди Євгеном Лєбєдєвим, який в нинішньому сезоні привів команду до бронзових медалей чемпіонату Білорусії.

Це сталося наступного дня після того, як інша, любительська команда під керівництвом Лєбєдєва обіграла в хокей команду президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Директор жлобінського клубу Олег Богорад не став коментувати мотиви такого рішення, додавши лише, що ім'я нового наставника "Металурга" стане відоме до кінця квітня. Сам Лєбєдєв пообіцяв прокоментувати ситуацію після офіційного рішення про відставку. "Наглядова рада клубу на своєму засіданні вирішила сьогодні розірвати зі мною контракт, але документа, де було б вказано мотив звільнення, в мене на руках немає. Тому від коментарів поки утримаюся", - сказав 49-річний фахівець.

Це звільнення стало доволі несподіваним, враховуючи, що завдання на сезон - завоювання медалей чемпіонату країни - очолювана ним команда вирішила, і "Металург" вперше в трирічній історії клубу піднявся на п'єдестал, ставши бронзовим призером. Лєбєдєв очолював команду з моменту її створення в 2006 році.

У минулі вихідні команда любителів з Гомелської області під його керівництвом обіграла президентську команду. У Білорусії на такий демарш ще ніхто не насмілювався - зазвичай з Лукашенком всі "грають в піддавки": на лижній трасі йому програють професійні лижники, а на хокейному полі - професійні хокеїсти, зазначає білоруське видання "Хартия-97".

Читайте також:

Лукашенка запросили до Європи та в гості до Папи

Лукашенко запропонував Євросоюзу подружитися

Для білоруських опозиціонерів створили тести

Лукашенко попереджає, що Росія може втратити Білорусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: