В Болгарії 40 гірників почали підземний страйк

Близько 40 гірників почали підземний страйк в Болгарії у вівторок, вимагаючи виплати заробітної плати за два місяці напередодні різдвяних свят.

Про це повідомили представники профспілки.

Зараз профспілка не має в своєму розпорядженні інформації про те, як довго буде проходит акція протесту працівників. Також не удалося зв'язатися з представниками самих гірників, що знаходяться під землею, для коментарів.

Шахта, розташована на заході Болгарії, продавала близько 95% здобутої сировини місцевої енергетичної станції, обладнаної вугільними топками. Проте після її приватизації в жовтні цього року продукція шахти виявилася непотрібною так, як, за словами нових господарів, склади і так вже переповнені вугіллям.

Останнім часом діяльність в деяких з країн-членів Європейського союзу була майже зірвана масовими акціями протесту поліцейських, залізничників, сільхозробітників і студентів.

Так, наприклад, в Угорщині 14 грудня почався страйк залізничників, що вимагають збільшення розмірів оплати праці і виплати бонусів, і був припинений лише у вівторок на час святкування Різдва. Акція протесту паралізувала рух поїздів усередині країни, а також через кордон України і Угорщини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: