Президент Болівії вважає, що в армії та поліції багато шпигунів

Ексцентричний Ево Моралес вчергове дошкулив США, звинувативши ЦРУ в проникненні болівійських до армії та поліції.

Болівійській президент заявив, що офіцери середньої ланки армії та поліції країни тісно співробітничають з агентами ЦРУ США, повідомляє Associated Press.

Ево Моралес також зазначив, що особисто контролюватиме розслідування цього звинувачення, оскільки "продаж інформації агентам іноземної держави є зрадою".

Загалом, болівійська влада досить часто звинувачує своїх громадян у зв’язках із ЦРУ та влаштовує у зв’язку з цим політичні демарші. Наприклад, нещодавно Ево Моралес вислав з країни другого секретаря американського посольства Франсіско Мартінеса.

Причиною висилки стали "постійні контакти з опозиційними групами" дипломата, зокрема, з колишнім офіцером поліції Болівії, котрий, начебто, виконував замовлення ЦРУ.

У вересні 2008 року Ево Моралес видворив з країни посла США Філіпа Голдберга. Причиною тому стали такі ж звинувачення – у зв’язках з опозицією. Тоді президент Болівії наказав згорнути діяльність в країні Управління США по боротьбі з поширенням наркотиків, співробітники котрого були звинувачені у шпигунстві.

Нагадаємо, Ево Моралес керує Болівією з січня 2006-го року. За цей час держава отримала контроль над видобутком, переробкою та транспортуванням нафти й газу.

Як ми повідомляли напередодні, Моралес націоналізував близько 40 тисяч гектарів земель багатих фермерів, передавши їх у володіння біднякам

Моралес – один з найбільш активних в Латинській Америці критиків США.

Читайте також:

Президент Болівії забрав землю в багатих і віддав бідним

Президент Болівії зжував лист коки перед комісією ООН з наркотиків

До Москви вперше за 50 років прибув президент Болівії - за грішми і зброєю

Президент Болівії виступив проти капіталізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: