В Бразилії від повені постраждали 200 тисяч людей

Сильні дощі призвели до масштабних повеней на північному сході Бразилії - в районах, які зазвичай страждають від засухи. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

15 людей загинули в результаті сильних повеней на півночі і північному сході Бразилії, близько 200 тисяч були змушені покинути свої будинки.

Сильні проливні дощі, що тривають кілька тижнів, призвели до масштабних повеней на північному сході Бразилії - в районах, які зазвичай страждають від засухи.

Уряд направив у зони лиха термінову допомогу, а президент країни Луїс Ігнасіо Лула да Сілва відвідав місця, що найбільш постраждали від стихії.

Як повідомляється, в цілому близько 180 тис. людей з восьми штатів вимушені були покинути свої будинки.

У штаті Мараньян від повені постраждали 130 тис. людей.

Багато мешканців втратили свої будинки і вимушені шукати тимчасове житло.

Більшість найважливіших доріг у регіоні стали непрохідними і військові на катерах допомагають людям дістатися до потрібних ним місць.

Губернатор штату Піауї оголосив надзвичайний стан у 19 містах і населених пунктах і звернувся до армії з проханням допомогти постраждалим від повеней.

Бразильський президент відвідав у вівторок місця стихійного лиха і поговорив з родинами, що живуть у тимчасових таборах.

В ході бесіди з мерами міст регіону президент висловив невдоволення тим, що ухвалені конгресом закони перешкоджають спробам надати допомогу постраждалим.

У той же час південь Бразилії переживає протилежну проблему - повідомляється, що близько сотні міст там страждає через брак дощів.

Читайте також:

В Бразилії та Аргентині епідемія лихоманки: понад 35 тисяч хворих

Місто в Бразилії засипало деталями… літака

Бразильські географи забули нанести на карту Еквадор

Бразилія та Аргентина запропонували реформувати МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: