В Британії оголосили конкурс компромату на членів парламенту

Журналісти пообіцяли приз тому, хто знайде найганебнішу витрату, здійснену депутатами за бюджетні гроші.

Британська газета The Guardian закликала своїх читачів знайти якомога ганебніші витрати, здійснені членами парламенту за рахунок бюджетних коштів.

На сайті газети розміщено 700 тисяч документів, присвячених витратам британських депутатів. З опублікованих в Інтернеті 91 тисячі 996 сторінок невивченими залишаються понад 23 тисячі. Їх газета і пропонує прочитати читачам. Для цього редакція навіть запустила на сайті спеціальну пошукову систему.

Конкурс триватиме до 21 червня, в ньому можуть брати участь тільки британські піддані.

Переможець конкурсу, який знайшов найганебнішу витрату в парламентських документах, отримає приз - будиночок для качок. Схожий будиночок на державні гроші придбав, судячи з документів, консерватор сер Пітер Віггерс.

Нагадаємо, з початку травня британська газета Daily Telegraph опублікувала серію статей з результатами журналістського розслідування витрат парламентаріїв.

Виявилося, що тисячі фунтів стерлінгів з бюджету йшли на відшкодування особистих витрат депутатів – наприклад, на покупку і ремонт нерухомості, оплату DVD, трансляцію телеканалів і навіть покупку нової постільної білизни.

Інформація викликала в країні неабиякий скандал. Через розтрату бюджетних коштів пішов у відставку спікер Палати общин парламенту Майкл Мартін, а уряд Гордона Брауна зазнав кардинальних перестановок. У відставку пішли міністри оборони, міністр праці, міністр внутрішніх справ, секретар кабінету міністрів, міністр у справах дітей і міністр муніципального управління.

Читайте також:

Прем'єр Британії не виходить з дому без макіяжу

Британський уряд залишив уже шостий міністр за тиждень

Через фінансовий скандал пішов у відставку спікер Британії

Міністр оборони Австралії подав у відставку через 450 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: