В будинку з представництвом ФБР у Нью-Йорку виявлено конверт з білим порошком

Одразу семеро осіб, які опинилися у цей момент біля знахідки, вважаються тепер як такі, що "контактували і потрапили під дію" невідомої речовини.

У середу, 3 лютого, в одному з хмарочосів у центрі Нью-Йорка, де разом з іншими офісами розташовується представництво ФБР і Служби імміграції та натуралізації США, було виявлено невідомий білий порошок.

Як повідомили в поліції, підозрілий конверт з порошком знайдено на 40-му поверсі будівлі.

При цьому одразу семеро осіб, які опинилися у цей момент біля знахідки, вважаються тепер як такі, що "контактували і потрапили під дію" невідомої речовини.

Як повідомляють ЗМІ, всю групу змусили негайно прийняти душ і переодягтися. Будівлю було вирішено не евакуйовувати. Як пізніше встановили експерти, порошок не загрожував здоров'ю службовців. У даний час проводиться розслідування інциденту.

Зазначимо, що так званий поштовий тероризм і розсилка різних порошків здобули широке поширення у США після 11 вересня 2001 року. Тоді багато американських компаній і держустанов отримали конверти, в деяких з яких було знайдено небезпечні речовини, у тому числі спори сибірської виразки, внаслідок чого померли п'ятеро людей.

У грудні 2008 року в офіси понад 40 губернаторів штатів по всій країні і також у 15 посольств США в Європі також було надіслано конверти з білим порошком. Їх вміст виявився нетоксичним і безпечним для здоров'я. А в листопаді минулого року невідомі прислали листа з невідомою речовиною в розташовані у Нью-Йорку дипломатичні представництва Австрії, Узбекистану та Франції.

Читайте також:

У Китаї розпалюється новий "меламіновий скандал"

В Астану надійшов лист з білим порошком зі США

Знайдена в Німеччині бомба змусила залишити свої будинки 15 тисяч людей

Обама отримав конверт з кров'ю ВІЛ-інфікованого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: