Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В центрі Мюнхена відбулася акція на підтримку українських політв'язнів

У місті вже третій день триває міжнародна конференція з питань безпеки.

У німецькому Мюнхені в центрі міста 16 лютого влаштували акцію на підтримку українських політв'язнів, яких утримують в РФ.

Про це повідомили на сторінці у Facebook Генерального консульства  України в Мюнхені.

Учасники принесли на площу 100 стільців, до кожного з яких прикріпили табличку з іменем одного з "в’язнів Кремля" у Росії або анексованому нею Криму, і стали навколо із плакатами. Загалом понад сотня людей розгорнули українські прапори і плакати з вимогою звільнити українських політв’язнів і військовополонених. 

На акції також був присутній голова МЗС України Павло Клімкін.

Нагадаємо, 15 листопада схожа акція відбувалася в столиці України. Тоді в центрі Києва розташували стільці, наче у залі театру, приміщення для конференцій тощо. Стільці були порожні, а до спинки прикріплені аркуші з іменами в'язнів Кремля, обмежувальні заходи щодо яких політично вмотивовані.

Відео"Порожні стільці": кого готова віддати Україна в обмін на політв'язнів Кремля

Два десятки росіян і понад 60 сепаратистів готова віддати Україна в обмін на політв'язнів Кремля та заручників самопроголошених "ДНР" і "ЛНР". Про це одна з учасниць мінського процесу Ірина Геращенко розповіла під час акції "порожні стільці". Цей захід у світі проводять з 80-х років минулого століття - він присвячений заґратованим митцям. Цього року на Михайлівську площу у столиці принесли сотню стільців. 

"Порожні стільці": кого готова віддати Україна в обмін на політв'язнів Кремля

Залиште свій коментар

Вибір редакції