В Чечні дозволили продавати алкоголь лише до 10 ранку

Продаж спиртного на території Чечні здійснюватиметься всього дві години на добу - з 8 ранку до 10 ранку.

У боротьбі з алкоголізмом і злочинністю президент Чечні Рамзан Кадиров вирішив піти на крайні міри. За указом глави республіки продаж спиртного на території Чечні здійснюватиметься всього дві години на добу - з 8 ранку до 10 ранку.

Більш того, в священний для мусульман місяць Рамадан, а також в дні разговения продаж буде повністю заборонений.

"Я підписав указ у зв'язку з тим, що алкоголь сприяє зростанню злочинності і аморальності в суспільстві", - заявив Кадиров на засіданні уряду в Грозному, на якому обговорювалася тема реалізації алкогольної продукції на території республіки.

Варто відзначити, що ще на посту в.о. голови уряду Чечні, Рамзан Кадиров боровся за фізичне і моральне здоров'я співвітчизників, організувавши компанію по боротьбі з наркотиками і заборонивши ігрові автомати.

Таким чином, Чечня стає першим регіоном в країні, де встановлені настільки суворі правила роботи на алкогольному ринку. За даними керівника Роспотребнадзора по республіці Таїсії Мірзоєвої, сьогодні в Чечні зареєстровано 110 юридичних осіб, що мають право на реалізацію подібної продукції, і два акцизні склади. Тільки у республіканській столиці - в місті Грозному - функціонують 58 спеціалізованих винно-горілчаних магазинів.

"Насамперед ухвалення подібних обмежень ударить по підприємцях", - упевнений власник торгівельної точки на ринку "Беркат" Ісмаїл Вокуєв. - Адже якщо буде обмежено час продажу алкогольних напоїв, об'єми їх реалізації сильно впадуть. У Чечні і так до недавнього часу було дозволено торгувати спиртним тільки з 11 до 19 годин.

Читайте також:
Страсбурзький суд оштрафував Росію на 250 тис. євро
Охоронця Кадирова убили за розповіді про звірства президента
Росія програла чеченцям в Євросуді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: