В Чехії викрили шпигунську мережу РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шпигунів підтримувало посольство РФ.

Контррозвідка Чехії зупинила діяльність шпигунської мережі яка діяла за підтримки російського посольства.

Про це 21 жовтня пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на слова глави Служби безпеки та інформації (BIS) Михайло Коуделка.

За допомогою комп’ютерних мереж російські шпигуни планували атаки проти цілей як у самій Чехії, так і в інших країнах.

"Ця мережа була повністю розгромлена і обезголовлена… Вона була створена людьми, пов’язаними з російськими розвідувальними службами, і які фінансуються з Росії і російського посольства", – зазначив Коуделка. 

Своєю чергою в посольстві РФ у Празі переконують, що заява керівника Служби безпеки та інформації Чехії (BIS) про викриття діяльності російської шпигунської мережі на території країни "не має нічого спільного з дійсністю".

"Це абсолютно не відповідає дійсності, - підкреслили в посольстві в коментарі ТАСС. - Посольство не має жодного стосунку до якоїсь агентурної мережі".

Нагадаємо, спецслужби Британії та США викрили подвійну схему Кремлівських хакерів. Російське угрупування під назвою "Турла" зламало іранську хакерську систему.  І вже під їхнім прикриттям здійснювало кібератаки на інші країни, шпигувало за державними структурами, крало документи та бази даних. Таким чином зловмисники хотіли коїти злочини під іменем іншої держави.

Відео Британські й американські спецслужби викрили подвійну схему кремлівських хакерів

За даними контррозвідки, російське угрупування під назвою "Турла" зламало іранську хакерську систему.  І вже під їхнім прикриттям здійснювало кібератаки на інші країни, шпигувало за державними структурами, крало документи та бази даних. Таким чином зловмисники хотіли коїти злочини під іменем іншої держави.    

Британські й американські спецслужби викрили подвійну схему кремлівських хакерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції