В Чорногорії перемогли прихильники НАТО

На парламентських виборах у Чорногорії переконливу більшість набрала лівоцентристська коаліція під керівництвом чинного прем'єра. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Парламентські вибори в Чорногорії завершилися переконливою перемогою правлячої коаліції на чолі з Демократичною партією соціалістів, яка виступає за зближення країни з Європейським союзом і НАТО.

За попередніми даними, блок на чолі з прем'єр-міністром Міло Джукановічем отримав більше 50% голосів. Опозиційна Соціалістична народна партія, яка відстоює розширення зв'язків із Сербією, набирає близько 17%.

"Ця перемога особливо важлива, оскільки вона припала на час, коли прискорюється наша європейська інтеграція, а демократія в Чорногорії стає більш зрілою", - заявив один з лідерів Демократичної партії соціалістів Предраг Секуліч.

Представники опозиції пояснили свою невдачу тим, що на час голосування Чорногорія ще не відчула в повній мірі наслідки міжнародної фінансової кризи.

Парламент попереднього скликання, де більшість місць також належали "Європейській Чорногорії", оголосив про саморозпуск 27 січня. Уряд країни пояснив цей крок необхідністю отримати довгостроковий мандат довіри населення для вирішення завдань європейської інтеграції.

З 2006 року, коли Чорногорія оголосила незалежність від Сербії, її економіка зростала високими темпами. Проте цього року, за прогнозами експертів, країну, яка надто залежить від туристичної індустрії, може чекати рецесія.

Читайте також:

Дострокові вибори в Чорногорії виграє правляча коаліція

Україна не перешкоджає вступу Чорногорії до СОТ

Банк продає в Чорногорії частину острова

Чорногорія попросилася до Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: