В Данії мусульманок зобов'язали знімати паранджу в транспорті

Пасажиркам автобусів у Данії доведеться відкривати чоловікам-контролерам своє обличчя попри релігійні переконання.

Влада Данії зобов'язала пасажирок автобусів відкривати обличчя під час пред'явлення квитка з фотографією контролерові. Зокрема, це стосується мусульманок, які носять головні убори, які закривають обличчя.

Таке рішення було ухвалене після кількох випадків, коли водії відмовлялися пускати в автобуси жінок в нікабах, що залишають лише вузький проріз для очей. Всі автобусні компанії Данії узгодили загальні правила: тепер пасажиркам, які відмовляться показувати обличчя, доведеться придбати новий квиток.

Така ж система ідентифікації власників проїзних застосовуватиметься і на деяких лініях потягів.

У 2008 році 20-річна мешканка Швеції, яка була вимушена вийти з автобуса компанії Arriva, оскільки відмовилася зняти хіджаб, відсудила компенсацію у розмірі більше чотирьох тисяч доларів. У квітні 2009 року в результаті аналогічного конфлікту в Данії був звільнений водій автобуса.

Зауважимо, що у влади Данії і так складні стосунки з мусульманським світом. Проблеми розпочалися після того, як у 2005 році в датській газеті були опубліковані карикатури на пророка Мухаммеда, що викликало обурення мусульман в усьому світі.

Екс-прем'єра Данії Андерса Фога Расмуссена, якого обрали новим генеральним секретарем НАТО, таліби оголосили головним ворогом мусульман. За часів прем’єрства Расмунссен відмовився вибачатися перед мусульманами за публікацію карикатур на пророка.

Читайте також:

Саудівські консерватори вимагають заборонити показувати жінок по телевізру

Папа Римський приїхав з апостольським візитом на Ближній Схід

Новий генсек НАТО став головним ворогом мусульман

У Саудівській Аравії пройде конкурс краси "Міс моральність"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: