В джунглях Болівії знайшли найбільший завод з виробництва кокаїну

Влада Болівії "має запитання" до управління боротьби з наркотиками США, яке впродовж довгого часу роботи в країні не знайшло жодної кокаїнової лабораторії.

Влада Болівії повідомила про викриття та знищення найбільшої з раніше відомих лабораторій з виробництва кокаїну.

Завод був розташований у віддаленому районі джунглів в провінції Санта-Крус, де, вочевидь, працював більше року. За приблизними оцінками, такий завод здатен був виробляти близько 100 кілограм кокаїну на день. Під час операції також було заарештовано п'ять колумбійців.

За інформацією офіційних осіб, з початку року це вже четвертий завод подібного роду, виявлений в країні.

Глава МВС Болівії заявив, що викриття лабораторії викликає питання щодо роботи американського управління боротьби з наркотиками. За його словами, співробітники цього відомства за час роботи в Болівії не змогли знайти подібних виробництв.

Діяльність американського управління боротьби з наркотиками на території країни була припинена в листопаді 2008 року, після того, як болівійський президент Ево Моралес звинуватив його службовців в тому, що вони заохочували учасників антиурядових виступів.

Американська влада звинувачення на адресу співробітників антинаркотичного управління відкинула.

Президент Болівії у минулому очолював профспілку виробників коки, листя якої індійці традиційно використовують для своїх потреб. На конференції ООН з наркотиків Ево Моралес привселюдно зжував листя коки, намагаючись довести, що листя коки - на відміну від кокаїну - треба виключити з переліку наркотичних засобів.

Читайте також:

Торгівля кокаїном поставила колібрі на межу вимирання

Ево Моралес перейменував Болівію

У заморожених мексиканських акулах знайдена тонна кокаїну

Військовий корабель США потопив "кокаїновий" підводний човен

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: